مدیریت کسب و کار در منزل برای خانم های خانه دار

ساخت وبلاگ
چکیده : دوستان من یه خانم خانه دار هستم که در منزل صنایع دستی وتزئینی مدروز را برای مغازه های هدیه سرا تولید... با عنوان : مدیریت کسب و کار در منزل برای خانم های خانه دار بخوانید :

دوستان من یه خانم خانه دار هستم که در منزل صنایع دستی وتزئینی مدروز را برای مغازه های هدیه سرا تولید میکنم وبحمدله کارم اونقدر کیفیت داره که با وجود فراوانی جنسای دکوری چینی بازم پرطرفداره وخواهان زیاد داره الان حداقل هفت هشت سالی هست که مشغول این کارم وخداروشکر بازار فروش خوبی هم دارم.اما یک مشکل هس واونم اینه که با اینکه سابقه کارم خوبه وجامو تو بازار پیدا کردم اینکه بتونم کارمندانی داشته باشم که به اندازه خودم دلسوز کار وکیفیت اون باشن برام مشکل بزرگی شده با اینکه خودم چندین نفر را آموزش دادم وبا کار آشنا کردم اما اونطوری که میخوام دل به کار نمیدن ودلسوز نیستن برای مثال همین دم عیدی که بهترین موقعیت وفصل فروش کارهای من بوده هیچ کدوم حاضر به همراهی نبودن وخودم تمام مسئولیت کار از تهیه مواد اولیه وتولید محصول وبازاریابی وحتی تحویل کار رو به عهده گرفتم ودر بعضی موارد هم بد قول شدم وباعذر خواهی وتوضیح شرایطم به مشتری ، راضیش کردم. از اونجایی که خانه دار هستم وبه زودی فرزند دومم به دنیا میاد ومجبورم حداقل چند ماهی خونه نشین بشم نمیدونم باید چطور برنامه ریزی کنم که بدون نیروی کار مناسب هم بازارم رو از دست ندم و جدای از حفظ بازارم بتونم به توسعه کار وپیشرفت بیشتر در حوزه کاریم فکر کنم.
لطفا اگه نظریا تجربه ای دارید بفرمایید تا هم من وهم کسانی که مشکل مشابه من دارن استفاده کنن. من به دنبال یک کار در منزل مناسب هستم.
پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم.

بابت کسب و کار پر رونقتون خیلی تبریک میگم. هر آدمی که وارد زندگیتون میشه فقط خودتون جذبش میکنید چه همکار چه دوست و … بنابراین اول از همه تقصیر رو گردن انها نندازید که بد بودن و تنبل بودن بلکه به این فکر کنید که من در فرکانس جذب چنین افرادی بودم و خودم باید فرکانسم رو عوض کنم تا ادمای بهتری بیان تو زندگیم.
بعد از اینکه مسئولیت کامل اتفاقاتی که افتاده قبول کردید باید احساسات منفی خودتون رو بخاطر اتفاقات بد گذشته در بریزید و بدانید هرچه شده برای گذشته هاست و در حال حاضر اهمیتی نداره. باید برای آینده تصمیمات و نتایج بهتری رقم زد. پس احساس خوبی داشته باشید و باورهای مثبتی در ذهنتون بسازید.
باورها باید به شما حس قدرت بده و باعث بشه در فرکانس مثبت قرار بگیرید. باید باور کنید افراد بسیار زیادی هستن که میتونن در کنار شما کار کنن و مثل خودتون کارشون خوب باشه و باعث پیشرفت شما بشن. باید باور کنید خدا تمام شرایط و اتفاقات رو جوری میسازه که شما همیشه رو به رشد باشید و ادم هایی رو سر راهتون قرار میده که به شما کمک کنند و در کار شما همکار و همدل باشند باهاتون. مطمئن باشید انسانهای خوب و بااستعداد و توانا خیلی زیاد هستن و حتما وارد زندگی شما میشن. نگرانی هاتون رو دور بریزید و فقط به خدا توکل کنید.
تجسم سازی کنید یک تیم عالی دارید که کارها رو مطابق میل شما انجام میدن و کارشون خیلی خوب و حرفه ای هست و مشتری هاتون حتی بسشتر شدن و درامد بیشتری کسب میکنید، وقتتون برای خانواده و فرزندانتون بسیار زیاده و ازادی بیشتری دارید.
افرادی رو ببینید که کسب و کارهای خانگی خوبی دارن و یک تیم قوی دارن و باهم کار میکنن. انها را الگوی خودتون قرار بدید و مطمئن باشید میتونید مثل انها موفق باشید.

...
نویسنده : رضا حیدرزاده بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 19 شهريور 1397 ساعت: 1:25